КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №124" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

Виховна робота

Виховна робота в школі

Основні виховні завдання:

  • забезпечення всебічного розвитку особистості учня в процесі навчання і виховання;
  • формування практичних вмінь, навичок культурної поведінки, турботливого ставлення до людей, всенародних надбань;
  • виховання позитивних рис характеру: старанності, організованості, обов’язковості, шанобливого ставлення до старших, чесності, доброти, щирості, дисциплінованості;
  • залучення учнів до скарбниць української культури та основих традицій, звичаїв, обрядів, свят українського народу;
  • формування вміння бачити прекрасне в природі, творах мистецтва, в людських взаєминах, прищеплення учням поваги до загальнолюдських норм гуманістичної моралі;
  • виховання і розвиток потреби у здоровому способі життя, збереження і зміцнення фізичного та психологічного здоров’я учнів, як найвищої соціальної цінності.

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ КЗО «СЗШ № 124»

на  вересень місяць 2019-2020 н. р.

Дата

Зміст

Клас

Час

Відповідальний

02.09

Свято Першого дзвоника. День Знань

1-11 класи

09.00

ЗВР

02.09

Квест « Посвята в першокласники»

1 класи

10.00

ЗВР, педагог -організатор

02.09

Провести перші уроки:

 «Добро починається з тебе»,

«Ми- жителі планети Земля.Ми- рівні»

«Правовий статус людини та громадянина України»

 

1 – 4 класи

5 – 11 класи

10.00

Класні керівники,

класоводи

04.09

Організація учнівського самоврядування «Калейдоскоп ідей». Засідання Лідерів школи

8-11 класи

14.30

Організатор

05.09

Акція « Діти-лідери- дітям» до Міжнародного дня благодійності

1-11 класи

 

Педагог-організатор, класні кервники

11.09

Вибори Президента школи

5-11класи

 

Організатор

12.09

Всеукраїнський Олімпійський урок

1–11 класи

-

Класні керівники

13.09

Відкриття шкільної Спартакіади, урочистості з нагоди святкування Дня фізичної культури

і спорту в Україні

1 – 11 класи

14.00

Горб  Л.В.,

Гапон А. О.

13.09

Тематична класна година до Дня народження міста

«Дніпро-мій рідний дім»

1-11 класи

08.00

Класні керівники, класоводи

14.09

Участь у міських заходах, приурочених Дню міста Дніпра

 

9-11 класи

 

ЗВР, педагог-організатор, класні-керівники 9-11 класів

16.09

Інтерактивний урок  «Про життя і здоров’я дбаємо – правила дорожнього руху вивчаємо». Виступ агіт-бригади

1-5 класи

11.00

ЗВР, педагог-організатор

16.09

Участь у Всеукраїнській акції «День юного натураліста» (за окремим планом)

1-11 класи

 

ЗВР, організатор

20.09  

  

Єдиний урок до Дня миру

Виставка дитячих робіт.

Інтерактивний флешмоб « Голуб миру»

1-11 класи

08.00

Класні керівники,

класоводи,

педагог-організатор

23.09

Тематичні класні години «День партизанської слави»

1-11 класи

08.00

Класні керівники, класоводи

26.09

Флешмоб « Побачення з мовами» до Європейського дня мов ( випуск стіннівок, презентація проектів)

5-11

 

Вчителі української мови, вчителі англійської мови

27.09

      Всесвітній День туризму

(за окремим планом)

1-11 класи

 

Класні керівники, класоводи

28.09-30.09

Виставка дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва

5-11 класи

11.40

Оніпко А.В., організатор

30.09

Екскурсія до бібліотеки «Цей дивовижний світ – бібліотека»     

Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»

 

5-11 класи

 

Класні керівники, Ялова О.Я.

За домовленістю

Зустріч з патрульним інспектором

1-4 класи

-

ЗВР

Протягом місяця

Батьківські збори

1-11 класи

-

Класні керівники, класоводи

Протягом місяця

Провести рейди: «Діти вулиці», «Урок», «Комп'ютер»

1-11 класи

-

Адміністрація,

Лідери школи

 



на жовтень місяць 2019 - 2020 н. р.

 

 

Заходи
Клас
Час
Відповідальний
03.10-04.10
Виставка «Осінній ярмарок»
1-11
 
Організатор
02.10 Долучення до акції «ІІ Всеукраїнський урок  доброти»
1-11
 
Класні керівники
02.10
Засідання Лідерів школи
8-11
 
Решетнікова К.
03.10
Святковий концерт до Дня працівників освіти «Учитель- то достойний знань вінець!»
1-11
14.00
Бабенко І.С.
04.10
День учнівського самоврядування
8-11
 
Бабенко І.С.
04.10
День енергоефективності.Виставка малюнків « Енергоефективне місто майбутнього»
1-9
 
Класні керівники, Бабенко І.С.
30.09-4.10
     Проведення  шкільного конкурсу дитячих робіт з правил безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі»
1-4   Класні керівники, Бабенко І.С.
15.10
День захисника України(14.10). Класні години на тему «Свято Покрови – свято українського козацтва»
1-11
 
ЗВР, класні керівники
15.10
Спортивні змагання «Козацькі розваги» до Дня Захисника України
8А,8Б
 
Жук Н.Л.,
Рибчук Р.А.
15.10-18.10
     Заходи по профілактиці шкідливих звичок-зустрічі з представниками правоохоронних органів,лікарями
8-11  
Задорожна С.Л.
18.10
Участь у районному конкурсі « Пів годинки на цікавинки» 4-А,4-Б  
Задорожна С.Л.,
Мася Л.А.
20.10
Участь у відбірковому турі міської гри «Формула успіху»
9-10  
Бабенко І.С.
24.10
Виступ шкільної агітбригади(до Дня визволення України від фашистських загарбників)
 
5-9  
Бабенко І.С.,
Решетнікова К.
 25.10
Загальношкільна лінійка, присвячена 73 річниці визволення України та 76 річниці визволення м. Дніпра від нацистських окупантів
10  
Задорожна С.Л.,
Рибчук Р.А.
25.10
Уроки мужності «Он де, люди, наша слава, слава України» присвячені  76  річниці  визволення Дніпра
1-11  
Класні керівники, класоводи
За домовл.
Операція «Меморіал пам’яті» 8-11  
Оніпко А.В.
Протягом місяця
Міжнародний день шкільних бібліотек (27.10)
Акція «Поповнимо бібліотечний фонд»
1-11
 
Ялова О.Я.
За домовленістю
Зустріч з патрульними інспекторами 1-11  
Задорожна С.Л.
 
Протягом місяця
     Природоохоронна акція
 «Осінь без диму»
   
Лідери школи,

 

    на листопад  2019 - 2020 н. р.

 

Дата

Заходи

Клас

Час

Відповідальний

04.11

Засідання Лідерів школи

8-11

14.30

Бабенко І.С.

05.11-10.11

Участь в акції « Благодійного фонду « Мама плюс я»»

 

 

Бабенко І.С.,

Решетнікова К.

07.11-11.11

Проведення заходів до Дня української писемності та мови (за окремим планом)

1-11

 

Тарасова В.В.,

Хекало О.О.,

Клець Т.П.,

Гізатуліна А.В.

За окремою телефонограмою

Тиждень безпеки дорожнього руху

1-11

За окремим планом

Класоводи,

класні керівники

13.11

130 років від дня народження Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка) (1889-1956), українського письменника

5-11

 

Тарасова В.В.,

Хекало О.О.,

Клець Т.П.,

Гізатуліна А.В.

       Байраченко В.В.

14.11-18.11

  Конференція "Ми - за здоровий спосіб життя". Проведення анкетування

5-11

 

Класні керівники,

Бабенко І.С.

16.11

Круглий стіл з питань профілактики  правопорушень та злочинності, проявів суїцидальної поведінки серед учнів.

Міжнародний день толерантності

Кл. кер.

5-11 кл.

14.30

Задорожна С.Л.

Бабенко І.С.

17.11

Акція, присвячена Міжнародному дню відмови від паління 

«Майбутнє людства без тютюну».

Конкурс-виставка плакатів та банерів

5-11

 

Бабенко І.С.,

Мася Ю.О.

21.11

Відзначення Дня Гідності і Свободи (за окремим планом). Загальношкільна лінійка до Дня Гідності і Свободи

1-11

 

Бурлака О.В.

29.11

Шкільний конкурс  «Школа має талант».

9- 11

13.30

      Задорожна С.Л.,

Бабенко І.С.

21.11-25.11

Провести  тематичні уроки «Пам’ять не вмирає » присвячені вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр.

Акція «Запали свічку»

1-11

 

Класні керівники,

класоводи

 

25.11-1.12

Участь в акції « 16 днів проти насильства»

1-11

 

Бабенко І.С.

Протягом місяця

 Краєзнавчі екскурсії та заочні подорожі

«Крокуючи вулицями рідного міста»

1-10

Згідно планів кл.керівників

Класні керівники,

класоводи

 

Тиждень протидії боулінгу. Зустріч зі шкільним офіцером поліції.

1-11

За домовленістю.

Задорожна С.Л.